Feel the magic of HasCoding

3 Temmuz 2014 Perşembe

Yeniliğe başladık....

Geçtiğimiz günlerde yapılan toplantıda almış olduğumuz kararlar holdingimizin geleceği açısından önemliydi.Aldığımız kararlarda Has ile başlayan ürün ve hizmetlerimizi oluşturduğumuz yeni bir şirket altında toplamayı uygun gördük yeni şirketimizin adı "HAS" burada has ile başlayan her türlü ürün ve hizmetlerimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz...Has Şirketi internet sitesine ==> http://hascompany.bl.ee adresinden ulaşabilirsiniz.

Yaptığımız toplantıda aldığımız diğer kararlar ise şunlardır ;

Uzun süredir hasblog 4 scriptimizin tasarımının yapılmadığını gördük hasblog sitesinde paylaşılan yazıya göre bizim hasblog 4'ü çoktan bitirmiş olmamız gerekmekteydi.Buda bizim bir ayıbımız tüm hasblog kullanıcılarından özür diliyoruz.

Has Tarayıcının yeni sürümüne ise en yakın zamanda başlanacak şirketimizden bağımsız olarak tasarlanan HasTarayıcı Emyo sürümü yani Emirdağ meslek yüksek okulu sürümünü kısa bir süre sonra sizlere duyuracağız..

HasXp ürünümüze son verdik ilk ve tek sürüm indir HasXP

Hasbook ve Hastwit adındaki scriptlerimizi tekrar tasarlamaya karar verdik lakin asp kodlamasıyla değil php olarak ancak sadece facebook ve twitter sosyal paylaşım siteleriyle değil en az 10 tane daha sosyal paylaşım sitesi ekleyerek ve hepsini bir scripte birleştirerek tasarlayacağız...

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Popular Posts

Çeviri

Yenilikler

2015 herkese mutluluk getirsin...
Şikayet ve Önerilerinizi iletisim@hesesholding.com adresine mail atabilirsiniz...
Beni hatırla (Bu nedir? )

Facebook'ta Şirketimiz

DMCA.com Protection Status